pon-pt 800-2000sob 800-1400

- 22 - 301 02 24

- recepcja@dentis-stom.pl

Profilaktyka w stomatologii

27-05-2022

Profilaktyka w stomatologii

Klinika stomatologiczna DENTIS zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe, aż po protetykę, pantomogram, implantologię, chirurgię czy też endodoncję.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę medyczną osobom dorosłym i dzieciom. Na naszych młodych pacjentów zawsze czeka wykwalifikowany stomatolog dziecięcy. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 6 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów zabiegowych, gabinet RTG i przyjazną poczekalnię.

Klinika dentystyczna Dentis to również stomatologia estetyczna i pełne spektrum usług. Wszystkie pomieszczenia są zaplanowane tak, aby pacjenci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie.

PROFILAKTYKA W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ – WARSZAWA

Naszych pacjentów zachęcamy przede wszystkim do częstych (co najmniej raz na 6 miesięcy) wizyt kontrolnych. Wówczas jesteśmy w stanie wykryć większość chorób w bardzo wczesnym stadium, unikając skomplikowanego leczenia, które wielu osobom kojarzy się z silnym dyskomfortem. Dzięki nowoczesnym technologiom i dużemu doświadczeniu specjalistów w naszej klinice stomatologicznej w Warszawie jesteśmy w stanie przeprowadzać wszelkie procedury szybko i bezboleśnie, ale… po co leczyć, skoro można zapobiegać? Zapraszamy na regularne przeglądy uzębienia i jego higienizację, czyli zabiegi takie jak skaling czy fluoryzacja.

LECZENIE CHORÓB ZĘBÓW I PRZYZĘBIA – DENTYSTA WARSZAWA

Najczęstszą chorobą zębów jest próchnica. Skutecznie walczymy z nią na każdym etapie rozwoju. Oczyszczamy ubytki próchnicze i przywracamy zębom pierwotny kształt za pomocą wypełnień kompozytowych lub ceramicznych. Przy zaawansowanej próchnicy w naszej klinice dentysta przeprowadza leczenie kanałowe, które pozwala uchronić ząb przed ekstrakcją. Pacjentami cierpiącymi na choroby przyzębia (np. paradontozę) opiekuje się na Targówku stomatologperiodontolog. Ten specjalista pomaga w przypadku takich problemów, jak krwawienie dziąseł, ruchomość zębów czy odsłanianie się szyjek zębowych.

USŁUGI IMPLANTOLOGA I PROTETYKA W WARSZAWIE

W naszej klinice w warszawskiej dzielnicy Targówek dentysta służy pomocą także tym pacjentom, którzy odczuwają dyskomfort z powodu braków w uzębieniu. Ich uzupełnianie jest istotne zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych – pozwala przywrócić pełną sprawność narządu żucia. Na Targówku stomatolog ze specjalnością z implantologiiprecyzyjnie odtwarza pojedyncze zęby na tytanowych implantach. Protetyk może zaś nadbudować koronę ułamanego zęba, stworzyć dla pacjenta estetyczny most protetyczny z porcelany albo uzupełnienie ruchome (w przypadku braku kilku zębów).

LECZENIE ORTODONTYCZNE W WARSZAWIE NA TARGÓWKU

Zęby nadmiernie stłoczone po wyżęciu się ósemek czy nieprawidłowy zgryz to problemy, które wpływają nie tylko na estetykę uśmiechu, ale przede wszystkim na zdrowie. Mogą utrudniać utrzymanie higieny jamy ustnej, jedzenie, a nawet mówienie. W takich przypadkach pomocą służy na Targówku w Warszawie stomatologortodonta. Oferujemy leczenie aparatami ruchomymi i stałymi. Pierwsze rozwiązanie to znakomity sposób na korekcję zgryzu u dzieci. U dorosłych lepsze rezultaty przynosi terapia aparatami stałymi. Osobom, które nie czują się gotowe na noszenie „drutów” możemy zaproponować leczenie nowoczesnym systemem Invisalign.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA W KLINCE DENTIS

Do naszej kliniki stomatologicznej w Warszawie mogą zgłosić się także osoby, które cieszą się zdrowym uzębieniem, ale – np. ze względu na żółtawy kolor zębów – nie są zadowolone ze swojego uśmiechu. Zapraszamy na Targówek dentysta może wybielić zęby (bez najmniejszej szkody dla ich szkliwa) albo wydłużyć ząb krótszy od pozostałych. Modelujemy kształt zębów licówkami kosmetycznymi (porcelanowymi płytkami mocowanymi na powierzchni zębów), co w przypadku takich niewielkich niedoskonałości, jak np. diastema, pozwala uniknąć długotrwałego leczenia ortodontycznego.

DENTIS – TYLKO WYKWALIFIKOWANY DENTYSTA

Pracujemy w systemie "na cztery ręce" (zespół stomatolog i asystentka), co oznacza, że każdy nasz pacjent ma w czasie zabiegu do swojej wyłącznej dyspozycji lekarza i wykwalifikowaną asystentkę. Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku. Klinika stomatologiczna Warszawa DENTIS gwarantuje swoim pacjentom najwyższej jakości opiekę dentystyczną.

Klinika stomatologiczna, którą prowadzimy, cieszy się ogromną popularnością. Dzieje się tak nie tylko ze względu na fachową opiekę, ale przede wszystkim na przesympatyczny personel, który do każdego pacjenta podchodzi z sercem na dłoni. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy dentysta pracuje na nowoczesnym sprzęcie, co sprawia, że pacjent ma na każdej wizycie poczucie bezpieczeństwa i pełną informację na temat swojego uzębienia i koniecznych zabiegów.

Jak możecie Państwo zauważyć nasza klinika dentystyczna posiada bogaty wachlarz możliwości. Chcemy bowiem, aby pacjenci postrzegali nas jak swojego przyjaciela, do którego nie będą wahali się przyprowadzić całej rodziny. Nieskromnie powiemy, że to założenie jest w pełni realizowane. Stań się zatem kolejnym zadowolonym klientem. Kolejną rzeczą, którą chcemy się z Państwem podzielić, to z pewnością atrakcyjne ceny. Zanim stomatolog zajmie się problemem, przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę cenową. Na pewno będziecie zadowoleni.

Klinika dentystyczna DENTIS w dzielnicy Targówek – zapraszamy od poniedziałku do soboty wszystkich Państwa potrzebujących skorzystać z pomocy dentysty. Profesjonalna stomatologia i implantologia w dogodnej lokalizacji dla osób nie tylko z Warszawy. Twój stomatolog oddany pacjentowi.