Pon-Pt: 8:00 - 20:00 | Sob: 8:00 - 14:00

Cennik

Telekonsultacja

65 zł

​Konsultacja z lekarzem specjalistą

Przegląd (dla stałych pacjentów bezpłatny)

100 zł

Badanie specjalistyczne / konsultacja

250 zł

Skaling (usuwanie kamienia)

220 zł

Piaskowanie (usuwanie osadu)

230 zł

Fluoryzacja

95 - 180 zł

Pakiet higieny

350 - 440 zł

Każdej osobie, która się do nas zgłosi oferujemy pełną diagnostykę. Badamy nie tylko uzębienie, ale również stan dziąseł i jamy ustnej (na podstawie błony śluzowej). Dokonujemy również wywiadu z pacjentem. Działania te sprawiają, że możemy usunąć wszelkie problemy, z jakimi się boryka. Do najczęściej wykonywanych zabiegów w tym zakresie należą:

  • Skaling, czyli usuwanie kamienia, który powstaje wskutek mineralizacji bakterii na płytce nazębnej. To one są najczęstszym powodem pojawienia się stanu zapalnego dziąseł, który jest szczególnie niebezpieczny dla uzębienia. Dlatego tak ważny jest coroczny skaling;
  • Piaskowanie, które polega na usuwaniu osadu z kawy i innych spożywanych pokarmów, które mają wpływ na zmianę koloru płytki nazębnej. Usuwanie osadu polega na naniesieniu pod dużym ciśnieniem wody i tlenku glinu, który nie tylko usuwa osad i małe drobinki kamienia, ale również poleruje powierzchnię zęba, nadając jej połysk;
  • Fluoryzacja - zabieg, który często przeprowadzany był w szkołach. Dzięki niemu na zębach pojawia się dodatkowa warstwa lakieru, zawierającego drogocenny fluor. Ten kanalikami wnika w strukturę zęba, co sprawia, że te stają się mocniejsze. Warto, abyście Państwo zdawali sobie również sprawę z tego, że zabieg ten zapobiega powstawaniu próchnicy nazębnej.

Znieczulenie

30 - 65 zł

Leczenie przy użyciu mikroskopu (0,5 godz.)

75 zł

Leczenie kanałowe

900 - 1800 zł

Wypełnienie kompozytowe

300 - 500 zł

Licówka kompozytowa

530 zł

Wybielenie zębów (za dwa łuki)

1600 - 2100 zł

Bonding / Flow injection

od 550 zł za jeden ząb

Piękny uśmiech to ważna sprawa dla każdego naszego pacjenta. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby leczenie próchnicy odbywało się w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dzięki temu każda osoba, która do nas trafi, może cieszyć się nie tylko nieskazitelnym uśmiechem, ale również dobrym zdrowiem. Muszą mieć bowiem Państwo na uwadze, że nieleczone, a tym samym chore uzębienie, ma ogromny wpływ na organizm człowieka. Nie chcemy Państwa straszyć, jednak musicie wiedzieć, że nieleczona próchnica nie tylko sprzyja chorobom dziąseł, jednak nieleczona może doprowadzić do chorób serca lub innych układów człowieka. Należy zatem pamiętać o systematycznych wizytach w gabinecie stomatologicznym, które pozwolą pozwolą zdusić próchnicę w zarodku. Warto, abyście zdawali sobie sprawę z faktu, że ta może się pojawić, ale chory ząb nie będzie bólem sygnalizował, że dzieje się z nim coś niedobrego. Dlatego też tak ważne jest, abyście regularnie odwiedzali stomatologa, który od razu wykryje nieprawidłowości.

Ekstrakcja zęba mlecznego

130 - 200 zł

Lakowanie

160 - 180 zł

Wypełnienie w zębie mlecznym

220 - 280 zł

Fluoryzacja

120 -170 zł

Lakierowanie zębów mlecznych (oba łuki)

170 zł

Zdrowe i uśmiechnięte dziecko to dla każdego rodzica priorytet. Z myślą o naszych najmłodszych pacjentach, przygotowaliśmy specjalny pakiet, który sprawi, że próchnica nie będzie mu straszna. Nasi mali pacjenci mogą liczyć na bezbolesne leczenie próchnicy, usuwanie zębów mlecznych, tak ważną dla ich młodych zębów fluoryzację, czy lakowanie zębów.

Co więcej, zdając sobie sprawę z faktu, że dzieciom często przydarzają się wypadki, w których ich zęby są narażone na uszkodzenia, proponujemy wszelkie zabiegi, które pozwolą odbudować uzębienie. Mogą również Państwo liczyć na nas, jeśli u Waszego dziecka zdiagnozujemy wady zgryzu.

Ekstrakcja zęba

310 - 500 zł

Chirurgiczne usunięcie zęba

550 - 800 zł

Ekstrakcja zęba zatrzymanego

800 - 1500 zł

Plastyka wędzidełka wargi

500 - 600 zł

Plastyka wędzidełka języka

925 - 1500 zł

Resekcja wierzchołka korzenia

710 - 1500 zł

Kortykotomia

2885 - 4050 zł

Ta część stomatologii kojarzona jest przede wszystkim z ekstrakcją zęba. Okazuje się jednak, że jest to obecnie najrzadziej wykonywany zabieg, ponieważ stomatolodzy, w tym również pracownicy naszego gabinetu, dążą do tego, aby do ten zabieg wykonywać jak najrzadziej.

Obecnie chirurgia stomatologiczna ma być przede wszystkim ratunkiem dla uzębienia pacjenta, co oznacza, że przeprowadzane zabiegi mają za zadanie walkę z powstałym procesem chorobotwórczym.

W naszym gabinecie, w ramach wspomnianej chirurgii stomatologicznej wykonywane są zabiegi z zakresu wspomnianej ekstrakcji, w tym również chirurgicznego usunięcia zęba, podcięcia wędzidełka, a także nacięcia ropnia. Wszelkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu.

Konsultacja Periodontologiczna

250 zł

Kiretaż otwarty (1-den ząb)

405 zł

Unieruchomienie 1-go zęba za pomocą szyny

200 - 250 zł

Odbudowa kości

w/g wyceny

Inne zabiegi periodontologiczne

w/g wyceny

Nasz gabinet słynie z tego, że poza tradycyjną stomatologią, zajmuje się również periodontologią. Choroba ta mylona jest z paradontozą. Leczymy wszelkie choroby, które dotykają przyzębia. Jeśli zatem zauważyli u siebie Państwo krwawienie dziąseł, odsłonięcie szyjek zębowych, czy nawracające i tkliwe obrzęki, koniecznie zgłoście się na wizytę. Oprócz diagnostyki, zajmujemy się leczeniem schorzenia, w skład którego wchodzi unieruchomienie zębów, odbudowa kości, a także kiretaż otwarty zęba.

Wielu naszych pacjentów kierowanych jest na wizytę przez innych stomatologów, których kompetencje nie pozwalają zająć się tak specjalistycznym leczeniem. Pierwsza wizyta to przede wszystkim wywiad z pacjentem i diagnostyka schorzenia. te dwa etapy pozwalają na wdrożenie odpowiedniego leczenia, które będzie procesem długotrwałym.

Aparat stały (1 łuk)

2900 - 3550 zł

Płytka retencyjna

580 - 6105zł

Płytka Schwarza

850 - 1050 zł

Kontrola aparatu ruchomego

110 - 150 zł

Kontrola aparatu stałego

185 - 265 zł

Invisalign - kompleksowy program leczenia ortodontycznego

6 200 - 19 000 zł

Inne zabiegi ortodontyczne

w/g wyceny

Jeszcze do niedawna zabiegi ortodontyczne były uważane za jeden z rodzajów leczenia profilaktycznego. Obecnie, mówiąc ortodoncja, ma się na myśli stomatologię estetyczną, której celem jest korekta wady zgryzu, a tym samym wymowy. Mówi się, że dzięki niej poprawiają się również rysy twarzy.

Na wizytę u ortodonty zapraszamy nie tylko najmłodszych pacjentów, ale również osoby dorosłe. Dzięki oferowanym przez nas aparatom każda osoba może poprawić swój zgryz. Jeśli zatem państwa stomatolog kieruje Was lub Wasze dziecko na pierwszą wizytę u ortodonty, nie zwlekajcie. Im szybciej zostanie zastosowany aparat, tym szybciej będzie można pozbyć się wady.

Kiedy zgłosić się na wizytę? Jeśli zauważycie u siebie asymetrię uśmiechu, odsłonięte szyjki zębów, czy ścieranie zębów. Zapraszamy również osoby, które po prostu są niezadowolone ze swojego uzębienia.

Korona porcelanowa na stopie metalu (chrom-kobalt)

od 1735 zł

Korona pełnoceramiczna

2500 - 2940 zł

inlay, onlay kompozyt

1390 - 1630 zł

inlay, onlay porcelana

1800 - 2310zł

Wkład koronowo-korzeniowy

695 - 925 zł

Proteza szkieletowa

2550 - 3465 zł

Proteza całkowita (jeden łuk)

2885 zł

Jesteśmy w pełni świadomi tego, że utrata zębów może stanowić dla Państwa problem. Pełne uzębienie znacznie ułatwia życie, nie tylko prywatne, ale również zawodowe. Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów oferujemy zabiegi, które sprawiają, że braki w uzębieniu przestają być widoczne. Podejmujemy się skomplikowanych przypadków, dzięki czemu dajemy nadzieję tym, którzy już dawno zapomnieli o pięknym uśmiechu i swobodzie wypowiadania się.

Protetyka jest działem stomatologii, dzięki któremu można odtworzyć zgryz pacjenta. Mowa tutaj nie tylko o wstawieniu uzębienia po jego stracie, ale również o odbudowie zębów naturalnych, które zostały uszkodzone.

Pakiet, jaki oferujemy, zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Implant - część chirurgiczna

3550 - 3850 zł

Korona tymczasowa na implancie

880 zł

Korona na implancie kompletna

3300 - 4400 zł

Implantologia jest dziedziną, która w stomatologii rozwija się w bardzo szybkim tempie. mając na uwadze dobro naszych pacjentów, dokładamy wszelkich starań, aby nasz personel ciągle edukował się w tym zakresie. Tylko dzięki szkoleniom, w których od wielu lat biorą udział nasi stomatolodzy, jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom opiekę na światowym poziomie. Nowoczesne metody działania sprawiają, że jesteśmy w stanie bezboleśnie odtworzyć ząb, dzięki czemu zgryz pacjenta wygląda tak, jakby nigdy nie był naruszony.

Dlaczego warto zastosować implant? Ponieważ tytanowy wkręt, który montowany jest w dziąśle, doskonale odzwierciedla korzeń zęba, który po połączeniu go z koroną i protezą, daje pełnowartościowy ząb, który niczym nie odbiega od prawdziwego uzębienia pacjenta.

RVG punktowe

55zł

Pantomogram

125zł

Cefalogram

125 zł

CBCT (szczęka + żuchwa)

340 zł

CBCT Szczęka lub żuchwa

200 zł

CBCT Zatoki

210 zł

CBCT Staw skroniowo-żuchwowy

270 zł

CBCT Wycinek

160 zł

Mając na uwadze dobro pacjentów, zanim dokonam jakiegokolwiek zabiegu, czy podejmiemy się leczenia, wykonujemy tomografię stomatologiczną, dzięki której możemy postawić trafną diagnozę i wraz z pacjentem zaplanować dalsze działania.

Dzięki temu badaniu stomatolog jest w stanie bardzo dokładnie określić stan uzębienia. Badanie to pozwala zaplanować dokładne leczenie implantologiczne lub kanałowe.

Nasi specjaliści są w stanie wykonać dla Państwa nie tylko tomografię poszczególnych zębów, ale również całej żuchwy, a nawet zatok. Tomografia stomatologiczna nie jest zalecana kobietom w ciąży.

Narkoza - pierwsza godzina

1450 - 1600 zł.

Sedacja głęboka to sposób, w którym możemy przygotować Państwa do zabiegów stomatologicznych. Jest to znieczulenie ogólne, które podawane jest dożylnie przez anestezjologa. Ma na celu zniwelowanie paniki, jak również unieruchomienie pacjenta, które potrzebne jest do przeprowadzenia niektórych zabiegów.

Zanim jednak zostanie podana narkoza lub lek wywołujący sedację, lekarz stomatolog wraz z anestezjologiem przeprowadzą z Państwem dokładny wywiad, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań do podania wspomnianych wyżej środków.

Znieczulenie sedacyjne (pierwsza godznina)

260 zł

Znieczulenie sedacyjne (kolejna godzina)

90 zł

Maseczka sedacyjna

55 zł

Podtlenek azotu, inaczej nazywany gazem rozweselającym ma na celu zniwelowanie stresu i lęku u pacjenta, który boi się bólu związanego z wizytą u stomatologa. Zabieg polega na nałożeniu pacjentowi maski, z której wydobywa się podtelenek azotu i tlen. Zadaniem pacjenta jest wdychanie mieszaniny do momentu fizycznego odprężenia się. Kiedy poczuje przyjemne ukojenie i oszołomienie, stomatolog może przystąpić do przeprowadzenia zaplanowanego zabiegu. Sedacja płytka jest bezpieczna zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jeśli zajdzie taka potrzeba, stomatolog z pewnością zaproponuje takie rozwiązanie.

Zabiegi w narkozie

= zabieg bez narkozy + 30%


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.