Pon-Pt: 8:00 - 20:00 | Sob: 8:00 - 14:00

O Nas

Bo twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

DentisKlinika stomatologiczna DENTIS zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, aż po protetykę i implantologię.

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 6 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów zabiegowych, gabinet RTG i przyjazną poczekalnię.

Wszystkie pomieszczenia są zaplanowane tak aby pacjenci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie. Pracujemy w systemie "na cztery ręce", co oznacza, że każdy nasz pacjent ma w czasie zabiegu do swojej wyłącznej dyspozycji lekarza i wykwalifikowaną asystentkę.

Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku.

Jolanta Cudna i Agata Dąbrowska - właścicielki kliniki wraz z całym personelem stanowią zgrany, kompetentny zespół pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii pragnąc zapewnić pacjentom usługi najwyższej jakości.

PERSONEL

Poznaj naszych specjalistów.

Jolanta Cudna

Dyrektor Generalny Kliniki Dentis

Jolanta Cudna
Marcin Wojdyło

Dyrektor Medyczny kliniki Dentis

Marcin Wojdyło

Zadowolonych pacjentów

Dni w tygodniu

Stomatologów