pon-pt 800-2000sob 800-1400

- 22 - 301 02 24

- recepcja@dentis-stom.pl

Leczenie stomatologiczne w narkozie Warszawa

Narkoza, czyli znieczulenie ogólne (uśpienie) jest czasowym wyłączeniem świadomości. Leki, zwykle podawane są dożylnie. Na twarz pacjenta nakładana jest maseczka, a przez nią podawany tlen. Głębokość narkozy może być różna - zależne jest to od rodzaju zabiegu. Lekarzem wykonującym znieczulenie jest anestezjolog. Pomaga mu wykwalifikowana asystentka anestezjologiczna.
Lekarz anestezjolog kwalifikuje pacjenta do znieczulenia, wybiera jego rodzaj oraz czuwa nad stanem i bezpieczeństwem pacjenta w czasie trwania zabiegu.

Procedura przy leczeniu stomatologicznym w narkozie

 • Leczenie stomatologiczne w narkozie rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej
 • W czasie wizyty konsultacyjnej pacjent otrzymuje od lekarza prowadzącego wytyczne, dotyczące koniecznych do wykonania przed zabiegiem badań:
  1. Dorośli: morfologia, jonogram (sód, potas), czas protrombinowy, APTT, EKG (>40 r.ż.) kreatynina, poziom glukozy na czczo (>40 r. ż.), RTG > 60 r. ż. HIV Ag/Ab (Combo) Przeciwciała HBS, Przeciwciała HCV
  2. Dzieci:  Morfologia, Badanie ogólne moczu ( > 5 lat), czas protrombinowy, APTT HIV Ag/Ab (Combo) Antygen HBS, Przeciwciała HCV, Anestezjolog może zlecić inne dodatkowe badania i konsultacje

 • Na 5 dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy.
 • Bezpośrednio przed zabiegiem (3 godz.) nie wolno palić. Po zabiegu - 24 godz.
 • Dzień przed zabiegiem potwierdzić wizytę telefonicznie (recepcja kliniki dzwoni do pacjenta).
 • W dzień zabiegu pacjent powinien być 6 godz. na czczo.

Czym więc jest połączenie - narkoza stomatologia? - jednym zdaniem - gdy Ty śpisz Twój lekarz stomatolog pracuje :)

Nie trzeba nikogo przekonywać, że leczenie zębów bez bólu i strachu przed dentystą to marzenie niejednego z pacjentów. Warszawa to miejsce, gdzie tego typu zabiegi zyskują na popularności, ale dzieje się tak nie tylko w Warszawie.

Dla osób, które boją się wizyty u stomatologa, najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie takich zabiegów pod narkozą.


Narkoza stomatologia Warszawa

Narkoza w stomatologii to uśpienie pacjenta wykonywane w obecności anestezjologa, który kontroluje podawanie środka usypiającego w czasie trwania zabiegu.

W czasie takiej wizyty mogą być wykonane takie zabiegi jak: wszczepienie implantów, wszystkie zabiegi chirurgiczne, wstęp do leczenia kanałowego oraz leczenie zachowawcze, jak również higiena jamy ustnej.

Pacjent nie odczuwa żadnego bólu ani strachu, a po zakończonym zabiegu nie pamięta nic, co działo się wokół niego. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i daje możliwość "zadbania" nawet o kilkanaście zębów jednocześnie.

W czasie całej wizyty nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa anestezjolog.

W znieczuleniu tym wykonujemy zabiegi z zakresu:

 • stomatologii zachowawczej
 • chirurgii stomatologicznej
 • implantologii

Leczenie stomatologiczne w narkozie to świetne połączenie i pełny spokój podczas zabiegu. Nasz zespół specjalistów - stomatologów specjalizujących się w zabiegach pod narkozą jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku - Warszawa Targówek - w dogodnej lokalizacji dla Państwa. Narkoza stomatologia Warszawa to najlepsze rozwiązanie.