- 22 - 301 02 24

- recepcja@dentis-stom.pl

- facebook/dentisstom

Stomatolog dziecięcy - Warszawa

Dla dzieci wizyta w u stomatologa wiąże się często z traumatycznym przeżyciem. To dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać wykwalifikowanego dentystę, który posiada stosowne przygotowanie do leczenia najmłodszych pacjentów.

Każdy stomatolog dziecięcy, przyjmujący w naszym gabinecie w Warszawie przeszedł szereg specjalistycznych szkoleń, które dały solidną podstawę usprawnienia opieki nad dziećmi. Oprócz wiedzy dentystycznej, stomatolog posiada umiejętności z dziedziny psychologii dziecięcej, dlatego wizyta u dentysty nie kojarzy się najmłodszym z przykrą koniecznością.

Opieka stomatologiczna u dzieci powinna rozpocząć się już między 2 a 3 rokiem życia. Każdy stomatolog dziecięcy, który tworzy nasz gabinet (Warszawa) doskonale wie, że w przypadku najmłodszych pacjentów najważniejsza jest prewencja. Specjaliści od stomatologii dziecięcej doskonale znają także specyfikę leczenia uzębienia dzieci.


Nasz gabinet zlokalizowany w Warszawie, w którym przyjmują stomatolodzy dziecięcy, to przyjazna przestrzeń, w której Twoja pociecha poczuje się bezpiecznie, a wizyta u dentysty stanie się interesującą przygodą.