- 22 - 301 02 24

- recepcja@dentis-stom.pl

- facebook/dentisstom

Leczenie stomatologiczne w narkozie - Warszawa

Leczenie stomatologiczne w narkozie

narkoza stomatologia warszawa

narkoza stomatolog warszawa

W znieczuleniu tym wykonujemy zabiegi z zakresu

- stomatologii zachowawczej,
- chirurgii stomatologicznej
- implantologii
Narkoza, czyli znieczulenie ogólne (uśpienie) jest czasowym wyłączeniem świadomości. Leki, zwykle podawane są dożylnie. Na twarz pacjenta nakładana jest maseczka, a przez nią podawany tlen. Głębokość narkozy może być różna - zależne jest to od rodzaju zabiegu. Lekarzem wykonującym znieczulenie jest anestezjolog. Pomaga mu wykwalifikowana asystentka anestezjologiczna.
Lekarz anestezjolog kwalifikuje pacjenta do znieczulenia, wybiera jego rodzaj oraz czuwa nad stanem i bezpieczeństwem pacjenta w czasie trwania zabiegu.

Procedura postępowania przy zabiegu wykonywanym w narkozie.

- Wizyta konsultacyjna.
- W czasie wizyty konsultacyjnej pacjent otrzymuje od lekarza prowadzącego wytyczne, dotyczące koniecznych do wykonania przed zabiegiem badań: morfologia, sód, potas, kreatynina, poziom glukozy, czas krzepnięcia KK, wskaźnik protrombinowy.
- Na 5 dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy.
- Bezpośrednio przed zabiegiem (3 godz.) nie wolno palić. Po zabiegu - 24 godz.
- Dzień przed zabiegiem potwierdzić wizytę telefonicznie (recepcja kliniki dzwoni do pacjenta).
- W dzień zabiegu pacjent powinien być 6 godz. na czczo.Czym więc jest połączenie - narkoza i stomatologia? - jednym zdaniem - gdy Ty śpisz Twój lekarz stomatolog pracuje:)

Nie trzeba nikogo przekonywać, że leczenie zębów bez bólu i strachu przed dentystą to marzenie niejednego z pacjentów. Warszawa to miejsce, gdzie tego typu zabiegi zyskują na popularności, ale dzieje się tak nie tylko w Warszawie..

Dla osób, które boją się wizyty u stomatologa, najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie takich zabiegów pod narkozą.

Narkoza w stomatologii to uśpienie pacjenta wykonywane w obecności anestezjologa, który kontroluje podawanie środka usypiającego w czasie trwania zabiegu.

W czasie takiej wizyty mogą być wykonane takie zabiegi jak: wszczepienie implantów, wszystkie zabiegi chirurgiczne, wstęp do leczenia kanałowego oraz leczenie zachowawcze, jak również higiena jamy ustnej.

Pacjent nie odczówa żadnego bólu ani strachu, a po zakończonym zabiegu nie pamięta nic, co działo się wokół niego. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i daje możliwość "zadbania" nawet o kilkanaście zębów jednocześnie.

W czasie całej wizyty nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa anestezjolog.

Narkoza i stomatologia to świetne połączenie i pełny spokój podczas zabiegu. Nasz zespół specjalistów - stomatologów specjalizujących się w zabiegach pod narkozą jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku - Warszawa Targówek - w dogodnej lokalizacji dla Państwa.