pon-pt 800-2000sob 800-1400

- 22 - 301 02 24

- recepcja@dentis-stom.pl

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe Warszawa

Leczenie kanałowe przeprowadza się pod mikroskopem, szczególnie w Warszawie. Ogromne powiększenie pozwala lekarzowi na precyzyjne odnalezienie nawet niewidocznych gołym okiem kanałów i ich odgałęzień. Leczenie kanałowe pod mikroskopem wykonuje się na jednej wizycie co zapobiega kilkukrotnemu nadkażaniu leczonych kanałów.

Leczenie kanałowe nie zalicza się do zbyt przyjemnych zabiegów - w dodatku wokół niego urosło wiele mitów. Część osób obawia się procesu "zatruwania", inni martwią się o ból czy ewentualne powikłania. Tymczasem profesjonalne kliniki oferują leczenie w najwyższym standardzie i korzystają z nowoczesnych technologii. Klinika Dentis znajduje się pod tym względem w czołówce. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim opracowanie kanałów wymaga dużej precyzji i staranności. Tu nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach - każdy błąd może skutkować koniecznością ponownego przeprowadzenia leczenia, co z kolei wiąże się z kosztami i dodatkowym stresem.

Nie zawsze zresztą możliwe będzie ponowne czyszczenie i wypełnienie kanałów. Wszystko to sprawia, że najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie kompleksowego leczenia i użycie najlepszych wypełnień oraz narzędzi. Dzięki stosowaniu mikroskopu stomatolog ma możliwość zbadania kanałów i poznania ich dokładnej budowy, co jest szczególnie ważne w przypadku nietypowego ułożenia lub powstania tzw. mikrokanałów.

W przypadku tradycyjnego leczenia kanałowego często zachodzi obawa, że ząb nie zostanie dokładnie opracowany - pacjenci skarżą się wówczas na dolegliwości bólowe, często występuje również stan zapalny wokół wierzchołka zęba. Dlatego leczenie kanałowe pod mikroskopem na skrócenie czasu zabiegu oraz możliwość wypełnienia zęba podczas jednej wizyty. Nie musisz już obawiać się wielokrotnych wizyt wypełnionych stresem i dyskomfortem - w naszej klinice masz możliwość szybkiego i bezbolesnego rozwiązania problemu. Przyjazna atmosfera i profesjonalizm naszego zespołu sprawia, że nie musisz denerwować się przed wizytą u dentysty.

Bezbolesne leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem bez bólu i konieczności wymiany opatrunków po kilku tygodniach? To możliwe - sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować. Jeśli zatem interesuje Cię profesjonalne leczenie, nasza klinika to najlepszy wybór.

Zabieg jest w 100 % bezbolesny i komfortowy dla pacjenta, gwarantuje jednocześnie najbardziej precyzyjne usunięcie martwej tkani i umożliwia bardzo dokładne wypełnienie kanału. Jednym słowem następnym razem jak pomyślimy o leczeniu kanałowym pod mikroskopem - pomyślmy o specjalistycznej opiece w gabinetach Dentis w Warszawie.